wwd-bg

Våre ansatte 

Jan Gunnar Mathisen Headshot

Jan Gunnar Mathisen
Administrerende direktør
jan.gunnar.mathisen@miris.no

Jan Gunnar Mathisen

Administrerende direktør
Mobil 92630408
jan.gunnar.mathisen@miris.no

Svein H. Olavesen Headshot

Svein H. Olavesen
Finans
svein.harald.olavesen@miris.no

Svein H. Olavesen

Finans
Mobil 93409020
svein.harald.olavesen@miris.no

Trine Bratt Stølsnes Headshot

Trine Bratt Stølsnes
Markedsføring og kommunikasjon
trine.bratt.stolsnes@miris.no

Trine Bratt Stølsnes

Markedsføring og kommunikasjon
Mobil 91828569
trine.bratt.stolsnes@miris.no

Patrik Hagelin Headshot

Patrik Hagelin
Forretningsutvikling
patrik.hagelin@miris.no

Patrik Hagelin

Forretningsutvikling
Mobil 48002906
patrik.hagelin@miris.no

Jean-Pierre Kelders Headshot

Jean-Pierre Kelders
Prosjektledelse
jean.pierre.kelders@miris.no

Jean-Pierre Kelders

Prosjektledelse
Mobil 40487000
jean.pierre.kelders@miris.no

Geir Nystrand Headshot

Geir Nystrand
Akkvisisjon
geir.nystrand@miris.no

Geir Nystrand

Akkvisisjon
Mobil 46411441
geir.nystrand@miris.no

Kristine Hoff Headshot

Kristine Hoff
Digital markedsføring
kristine.hoff@miris.no

Kristine Hoff

Digital markedsføring
Mobil 95750110
kristine.hoff@miris.no

Hans-Martin Erikstad Headshot

Hans-Martin Erikstad
Kunderådgivning
hans.martin.erikstad@miris.no

Hans-Martin Erikstad

Kunderådgivning
Mobil 90806175
hans.martin.erikstad@miris.no

Anne Berit Herlufsen Headshot

Anne Berit Herlufsen
Økonomi og regnskap
anne.berit.herlufsen@miris.no

Anne Berit Herlufsen

Økonomi og regnskap
Mobil 99509363
anne.berit.herlufsen@miris.no

Katrina Urbanik Headshot

Katrina Urbanik
Arkitektur og design
katrina.urbanik@miris.no

Katrina Urbanik

Arkitektur og design
Mobil 96832470
katrina.urbanik@miris.no

Tom Urbanik Headshot

Tom Urbanik
Innkjøp og byggeplanlegging
tom.urbanik@miris.no

Tom Urbanik

Innkjøp og byggeplanlegging
Mobil 99896201
tom.urbanik@miris.no

Stein Walle Headshot

Stein Walle
Avdelingsleder/Senior prosjektmegler
stein.walle@miris.no

Stein Walle

Avdelingsleder/Senior prosjektmegler
Mobil 48225540
stein.walle@miris.no

Hjalmar Moldskred Headshot

Hjalmar Moldskred
Senior prosjektmegler
hjalmar.moldskred@miris.no

Hjalmar Moldskred

Senior prosjektmegler
Mobil 98225372
hjalmar.moldskred@miris.no

 

Ønsker du mer informasjon?

KONTAKT OSS

Har du spørsmål om våre eiendomsprosjekter, eller ønsker du å vite mer om MIRIS Eiendom?

Fyll inn din kontaktinformasjon, og vi vil ta kontakt med deg.