wwd-bg

Våre ansatte 

Jan Gunnar Mathisen Headshot

Jan Gunnar Mathisen
Founder/CEO
jan.gunnar.mathisen@miris.no

Jan Gunnar Mathisen

Founder/CEO
Mobil 92630408
jan.gunnar.mathisen@miris.no

Svein H. Olavesen Headshot

Svein H. Olavesen
VP Projects
svein.harald.olavesen@miris.no

Svein H. Olavesen

VP Projects
Mobil 93409020
svein.harald.olavesen@miris.no

Trine Bratt Stølsnes Headshot

Trine Bratt Stølsnes
Markedsføring
trine.bratt.stolsnes@miris.no

Trine Bratt Stølsnes

Markedsføring
Mobil 91828569
trine.bratt.stolsnes@miris.no

Patrik Hagelin Headshot

Patrik Hagelin
Forretningsutvikling
patrik.hagelin@miris.no

Patrik Hagelin

Forretningsutvikling
Mobil 48002906
patrik.hagelin@miris.no

Stein Walle Headshot

Stein Walle
Senior prosjektmegler Bergen
stein.walle@miris.no

Stein Walle

Senior prosjektmegler Bergen
Mobil 48225540
stein.walle@miris.no

Hjalmar Moldskred Headshot

Hjalmar Moldskred
Senior prosjektmegler Bergen
hjalmar.moldskred@miris.no

Hjalmar Moldskred

Senior prosjektmegler Bergen
Mobil 98225372
hjalmar.moldskred@miris.no

Jean-Pierre Kelders Headshot

Jean-Pierre Kelders
Prosjektledelse
jean.pierre.kelders@miris.no

Jean-Pierre Kelders

Prosjektledelse
Mobil 40487000
jean.pierre.kelders@miris.no

Geir Nystrand Headshot

Geir Nystrand
Akkvisisjon
geir.nystrand@miris.no

Geir Nystrand

Akkvisisjon
Mobil 46411441
geir.nystrand@miris.no

Hans-Martin Erikstad Headshot

Hans-Martin Erikstad
Kunderådgivning
hans.martin.erikstad@miris.no

Hans-Martin Erikstad

Kunderådgivning
Mobil 90806175
hans.martin.erikstad@miris.no

Anne Berit Herlufsen Headshot

Anne Berit Herlufsen
Økonomi og regnskap
anne.berit.herlufsen@miris.no

Anne Berit Herlufsen

Økonomi og regnskap
Mobil 99509363
anne.berit.herlufsen@miris.no

Katrina Urbanik Headshot

Katrina Urbanik
Arkitektur og design
katrina.urbanik@miris.no

Katrina Urbanik

Arkitektur og design
Mobil 96832470
katrina.urbanik@miris.no

Tommy Varhaugvik Headshot

Tommy Varhaugvik
Viseadministrerende direktør
tommy.varhaugvik@miris.no

Tommy Varhaugvik

Viseadministrerende direktør
Mobil 99154970
tommy.varhaugvik@miris.no

Vanja Ignjatic Headshot

Vanja Ignjatic
Compliance & Legal
vanja@miris.no

Vanja Ignjatic

Compliance & Legal
Mobil 99387038
vanja@miris.no

Oddbjørn Devik Headshot

Oddbjørn Devik
Senior prosjektmegler Trondheim
oddbjorn.devik@miris.no

Oddbjørn Devik

Senior prosjektmegler Trondheim
Mobil 91248450
oddbjorn.devik@miris.no

Fredrik Kvisvik Megaard Headshot

Fredrik Kvisvik Megaard
Senior prosjektmegler Oslo
fredrik@miris.no

Fredrik Kvisvik Megaard

Senior prosjektmegler Oslo
Mobil 93666045
fredrik@miris.no

Svein Malmedal Headshot

Svein Malmedal
Senior prosjektmegler Ålesund
svein.malmedal@miris.no

Svein Malmedal

Senior prosjektmegler Ålesund
Mobil 48140400
svein.malmedal@miris.no

 

Ønsker du mer informasjon?

KONTAKT OSS

Har du spørsmål om våre eiendomsprosjekter, eller ønsker du å vite mer om MIRIS Eiendom?

Fyll inn din kontaktinformasjon, og vi vil ta kontakt med deg.